من .....

همه چی خوبه . آرومه . و از زندگی کردن لذت میبرم .هر از گاهی تو کنجی از ذهنم  هم به زمانی که ممکنه نباشم ، فکرمیکنم....

.

.

.

.

گاهی وقتا پیش میاد  اصلا به گذشتم فکرنمیکنم . نه خاطرات تلخش و نه شیرینش ؛ و نه اتفاقاتیکه باید مایه عبرتم بشن ؛ و فقط مستقیم به سمت آینده حرکت میکنم .

اما بعضی وقتا اونقدر ذهنم درگیر گذشته میشه که حتی زندگی کردن در حال ، رو کلا فراموش میکنم . هرچند به ندرت برام ، همچین مواردی پیش اومده ؛ اما طوری بوده که تاثیرش تو ذهنم ماندگار شده .

.

.

.

.

به نظر خودم تصمیم گیرنده خوبی نیستم...... امابعضی وقتا طرز نگرش دیگران در من ، باعث میشه یه خورده  اعتمادبنفس کاذب بگیرم ، و به خودم و عقایدم خووووووب احترام بذارم ، که این کارم  باعث جلب احترام دیگران به من میشه ؛ که از این بابت خوشحال میشم .

بلد نیستم زرنگ بازی دربیارم اما تقریبا معمول کسانی که میخوان برام ادای زرنگا رو دربیارن ، دستشون زود رو میشه .حتی اگر بسیار زرنگ باشن..

.

.

.

.

(خوبه که وقتی احساس میکنی دراوج تنهایی هستی ، دست نوازش خدا رو ، حس میکنی..... خیلی لذت بخشه... خیلی...)

من که خودمو لایق این نوازش نمیدونم ، اما از خدا هم انتظار ندارم که به خاطر کوتاهیهای بنده جاهل و نا لایقش  دست نوازشگرش رو ، از من بگیره .

.

.

.

.

..... با ما آنگونه رفتار کن که تو شایسته و اهل آنی، نه آنگونه که ما شایسته آن هستیم. ای اهل تقوی و بخشایش! ای مهربان ترین مهربانان!

 

 

 

/ 2 نظر / 14 بازدید

فکر نکن اونی که زرنگ بازی در میاره حرفی برای گفتن نداره و واقعا زرنگه. زرنگ بازی در میاره تا از گفتن چیزی که ناراحتت میکنه فرار کنه. شاید نمیخواد دلتو بشکونه. همونطور که شاید تو دلشو شکوندی. تاوان دل شکستن آدما بهای زیادی داره و اون نرسیدن به خوشبختی و آرامشه. در نهایت لحظه های شادی خاطرات رو مرور میکنی و میبینی که خوشبخت نیستی. همیشه دل شکوندن برای اطمینان قلبت کار شاید راحتی باشه ولی خداوند به اونی که دلشو شکوندی کمک میکنه.

بعدم اونی که دستش رو میشه خودش منیخواد که یک همچین اتفاقی بیفته. بدون آدما همیشه حتی اگه زرنگم نباشنم میتونن با حرف زدن واقعیت رو پنهان کنند دوست عزیز.