راه سعادت

امام صادق (ع) می فر مایند : عمل کسی که در روز صد بار « لا اله الا ا...» بگوید ، بر تر از اعمال سایر مردم در آن روز است ، مگر عمل کسی که بیش از این گفته باشد . همچنین در جایی دیگر فرمودند : کسی که  وقت رفتن به رختخواب  صد بار « لا اله الا ا...» بگوید ، خداوند خانه ای در بهشت برای او می سازد .

/ 8 نظر / 14 بازدید
مبارز بلاگ

دفاع همچنان باقیست... در جبهه ای جدید به مبارزه برخواسته ایم و در این راه نیازمند پشتیبانی هستیم. منتظر بازید و نظرات شما هستیم. www.mobarezblog.mihanblog.com این ارسال به صورت خودکار انجام شده ولی پاسخ ها دنبال می شود.

نجمه

سلام ممنون که به من سر میزنید موفق باشید

سلام چه فضاي وبلاگت قشنگ ودلنشينه بسيار خوب ممنون موفق باشي عزيزم

Nassim

اه دلتنگ میشوم ، دلتنگتر از همه دلتنگها ، گوشه ای مینشینم و میشمارم حسرتها را و محاکمه میکنم وجدانم را ، من کدام قلب را شکستم و کدام احساس را له کردم و کدام خواهش را نشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که اینچنین دلتنگم[گریه] _____★★★★★_______★★★★_____ _____★★★★★★★____★★★★★★__ ___★★★★★★★★_★★★★★★★★★___ __★★★★★★★★★★★★★★★★★★★___ __★★★★★★★★★★★★★★★★★★★____ __★★★★★★★★★★★★★★★★★★★____ __★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★__ ___★★★★★★★★★★★★★★★★★★___ ____★★★★★★★★★★★★★★★★___ ______★★★★★★★★★★★★★★___ ________★★★★★★★★★★★★___ __________★★★★★★★★★_____ ___________★★★★★★★ ______ ___________★★★★★★ _______ ____________★★★★_______ ____________★★★_______ ___________★★________ __________★_________ _________★__________ ________★__________ ________★__________ ________★_________ _________★__________ ___________★__________ _____________★_________ _______________★________ _________________★_________ ممنونم از حضورت

یه دوست

«محجة‌البيضاء، ج 2، ص 267» رسول خدا - صلي الله عليه و آله - فرمود: خداوند عزوجل مي فرمايد: چون بنده ام مرا در نفس خويش ياد كند، من نيز او را ياد مي كنم و اگر در جمعي مرا ياد كند (و ذكر مرا بر زبان جاري كند)، من در جمعي بهتر از آن او را ياد مي نمايم و چون به اندازه يك وجب به سوي من آيد، من به مقدار يك ذراع به او نزديك مي شوم و اگر به اندازه يك ذراع به من تقرب بجويد، من به اندازه وسعت گشودن هر دو دست به او نزديك مي شوم و هنگامي كه به سوي من گام بردارد، من به سويِ او مي شتابم.