سلام من به همه دوستای گل با معرفتم

اگه این چند روز دیر به دیر آپدیت کردم چند تا دلیل داشت .

 اول اینکه : تقریبا یه هفته پیش بدجوری سرما خوردم ، چشماتون روز بد نبینه  . حالم اونقدر بد بود که مثل ماشینی که تو شرایط سخت مجبوره با دنده سنگین حرکت کنه ، موتور بدن منم  دندش سنگین شده بود . مسبب این بیماری هم داداش بیچاره من بود که تازه از مسافرت برگشته بود و برای من سوغاتی سرما آورده بود . اونم حالش خوب نبود ولی حال من بدتر بود .  

دوم اینکه : وقتی هم حالم بهتر شده بود ، اینترنتمون با من  بازیش گرفته بود و هروقت من میخواستم  یه سر به وبم بزنم  قاطی می کرد و من نمیتونستم بیام .

اما حالا : اومدم بگم : الان ، نه  حالم بده و نه اینترنتمون خرابه . ولی بازم چند روزی نیستم . آخه امشب  داریم میریم مسافرت . یه سر به دایی جون و دختراش هم میزنیم  . امروز که به دختر داییم این خبرو دادم خیلی خوشحال شده بود ، چند بار پرسید : جدی میگی ؟ تو هم میای ؟ راستش دلم یه ذره شده واسشون . آخرین باری که دیدمشون  قبل عید بود .

وشما دوستای عزیزم  ، درسته  یه چند روزی نیستم ولی شما  به  وبم سر بزنید  .  اگه دسترسی به اینترنت داشتم از اونجا هم  سعی میکنم بیام ؛ ولی  حقیقت اینه که اگه خوش بگذره فکر نکنم  بیام . در هر صورت فعلا  خداحافظ  . (انشالله یکشنبه یا دوشنبه آپم )

/ 3 نظر / 7 بازدید
lovelorn

دوست من سلام [لبخند] امیدوارم سلامت باشی همیشه و کلی هم بهت خوش بگذره ما که چند وقته مسافرت نرفتیم و فامیل زیادی هم نداریم [دلشکسته] اما تا میتونی از مسافرت لدت ببر [قلب] ------------------------------------------------------ www.taarane.blogfa.com ------------------------------------------------------ همیشه با کسی دردُ دل کنید که دو چیز داشته باشد یکی "درد" دیگری "دل" ! غیر از این باشد به تو می خندد

شفق

ایشاالله خوش بگذره عزیزم.[قلب]تو رانندگی هم موفق باشی[گل]

منتظر

سلام درسته دوست خوب کم پیدا میشه ولی سعی کنیم ما دوستای خوبی باشیم برای دیگران.